Dzień Naszego Ślubu miał być jedyny w swoim rodzaju: wzruszający, magiczny, piękny, pełen uniesień, uśmiechów i miłości - i taki właśnie był!!! Zarówno my, para młoda, jak i nasze rodziny oraz przyjaciele, mieli mnóstwo dobrych rad, sugestii, a nawet życzeń: każdy chciał, by TEN DZIEŃ był perfekcyjny, udany i niezapomniany. Trzeba było to wszystko "ogarnąć", poukładać i rozplanować w czasie. Organizacja naszego ślubu i wesela zaczęła się na długo przed zaplanowaną datą. Wcześniej "zaklepaliśmy" salę, fotografa, orkiestrę, hotel dla zagranicznych Gości i milion innych spraw - wszystkie szczegóły musiały być dograne na długo przed naszym Ślubem, który odbył się we Wrocławiu, bo my sami mieszkamy w Portugalii. Wszelkie kościelne formalności, a także wybór dekoracji sali, menu weselnego, bukietu - odbyły się w zasadzie zaocznie: telefonicznie, mailowo i smsowo. Z pomocą przyszła nam pani Małgosia. To jej profesjonalizm, znajomość rzeczy, życzliwe porady oraz zmysł organizacji sprawiły, że Nasz Ślub i wesele odbyły się bez zakłóceń, niespodzianek i zmartwień. Wszyscy goście byli pod wrażeniem i wzruszeni, a my - szczęśliwi, że nie musimy się przejmować sprawami organizacyjnymi i logistyką, tylko w pełni przeżywać ślub i wesele, a potem - celebrować latami wspaniałe wspomnienia! Polecam wszystkim Młodym Parom skorzystanie z usług pani Małgosi - dekoratorki, świetnej organizatorki i szczerej, serdecznej doradczyni, która pomoże zaplanować, zrealizować i w pełni przeżyć Dzień Waszego Ślubu tak, jak to sobie wymarzyliście!

Współpraca z Gosią to wielka przyjemność. Jest osobą otwartą na pomysły klientów, a z drugiej strony wykazuje dużo inwencji własnej i potrafi zaproponować bardzo ciekawe rozwiązania. Niezmiernie ważne dla nas było to, że podczas planowania dekoracji kwiatowej potrafiła wczuć się w naszą wizję i zrozumieć ją, dzięki czemu jej pomysły świetnie współgrały z naszymi ideami. Poziom uslug jest bardzo wysoki, zaś podejście do klientów mogę określić w krótkich słowach: profesjonalne i bardzo przyjazne. Polecam wszystkim parom - także tym, które mają niestandardową wizję swojego ślubu i wesela.

Mieliśmy przyjemność współpracować z Panią Małgorzatą w kwietniu 2009r. Pani Małgosia przygotowywała bukiet ślubny oraz przystrajała nam salę. Byliśmy zachwyceni, goście byli pod wrażeniem również pięknie zrobionych winietek i menu. Bukiet przepiękny z białych frezji, na sali również piękne kwiaty do tego świece. Pani Małgosia bardzo nam pomogła, podpowiedziała ciekawe rozwiązania, zatem zachęcamy do korzystania z Jej usług. Naprawdę pełen profesjonalizm, świetny kontakt i wszystko wyglądało przepięknie, tak jak powinno być w tym jakże ważnym dla nas dniu.

 

Współpraca z La-Vida to była czysta przyjemność. Wsparcie w zakresie organizacji wesela pozwoliło nam cieszyć się tym wspaniałym dniem, zamiast zastanawiać się czy wszystko jest przygotowane. Również nasze rodziny (rodzice, rodzeństwo, świadkowie) nie musiały angażować się w sprawy organizacyjne. Kwiaty, kościół, sala (stoliki, winietki, wsparcie w chwili pojawienia się gości) dopilnowanie spraw organizacyjnych, które wydają się drobne, ale na które może zabraknąć czasu lub w przypływie emocji zapomni się o nich całkiem. Gorąco polecamy współpracę z La-Vida. Nie warto w dniu ślubu i wesela (ale również wcześniej) zajmować się rzeczami, na których inni znają się doskonale. Zaufaliśmy profesjonalizmowi i nie żałujemy.

Pani Małgorzta zajmowała się wizualną oprawą mojego ślubu. Było naprawdę pięknie, zaprojektowała śliczną klasyczną wiązankę orchideowo - różaną, wystrój kościoła i sali był naprawdę fantastyczny:)Wszyscy moi goście byli zachwyceni. Bardzo podobała mi się współpraca z Panią Małgorzatą, wszystko razem konsultowałyśmy, potrafiła tak dobrać wystój kościoła i sali by idealnie współgrał z moja suknią. Było naprawdę cudownie, mogę podesłać zdjęcia, zainteresowanych proszę o kontakt ekozarowicz@o2.pl